You are here"Samotność..." oczami Kamilosa, czyli czwarta recenzja

"Samotność..." oczami Kamilosa, czyli czwarta recenzja

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /www/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

By Robert J. Szmidt - Posted on 20 styczeń 2010

   Dzisiaj na łamach serwisu "Outpost" pojawiła się czwarta recenzja "Samotności Anioła Zagłady". Zapraszam do lektury tekstu sygnowanego przez Kamilosa, wielkiego fana post-apokaliptycznej sztuki.

   Rzadko w polskiej fantastyce trafia się literatura opisująca rzeczywistość po końcu świata. A już na pewno współcześni pisarze skupiają się  raczej na takich gatunkach, jak fantasy, horror, historyczna fikcja, niźli na wizjach apokalipsy. I dobrze. Lepiej by takie pozycje trafiały się rzadko, za to towarzyszyło im poważne podejście do tematu i gruntowe do niego przygotowanie. Robert J. Szmidt, mający już doświadczenie w tej dziedzinie, nie zbagatelizował tego. Co więcej, wyciągnął zapewne wnioski z informacji zwrotnych od fanów ”Apokalipsy według pana Jana” oraz swych kolegów po fachu i postawił tym razem ewentualnym naśladowcom poprzeczkę jeszcze wyżej. Czytaj dalej...

 

Subskrybuj

Subskrybuje zawartość

Polecam

obrazek
obrazek
obrazek

Galeria