You are herewww.fantastykapolska.pl

www.fantastykapolska.pl

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /www/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

By Robert J. Szmidt - Posted on 27 styczeń 2013

   Obiecałem jakiś czas temu, że uwolnię kilka moich tekstów. Po Toy Landzie i Cichej Górze, które trafiły do czytelni na tej stronie, postanowiłem pójść krok dalej i namówiłem do podobnego posunięcia kilku innych autorów.
   W piątek wystartował serwis www.fantastykapolska.pl z którego możecie ściągać e-booki znanych wam autorów w najpopularniejszych formatach obsługiwanych przez dostępne na rynku czytniki. W chwili obecnej znajdziecie tam ponad 60 tekstów 12 autorów, w tym wiele nowości, wcześniej nie publikowanych w sieci. Jeśli chcecie przeczytać opowiadania, nowele i powieści Rafała Dębskiego, Romualda Pawlaka, Tomasza Pacyńskiego, Marcina Mortki, Marcina Przybyłka, Wiktora Żwikiewicza, wystarczy zarejestrować się w wyżej wymienionym serwisie i ściągnąć pliki. Kolejne uaktualnienia strony będą robione co tydzień, a czasem częściej.
   W najbliższym czasie możecie spodziewać się wysypu kolejnych e-booków i kolejnych autorów.

Subskrybuj

Subskrybuje zawartość

Polecam

obrazek
obrazek
obrazek

Galeria